Ürün karşılaştırmaya eklendi

Ürün kategorisi seçmediniz.

Bu e-posta daha önce kullanıldı

Instagram Not Sözleri En İyi Örnekleri

İnstagram kullanıcıları tarafından en çok paylaşılan ve sevilen not sözlerini sizler için derledik. Bu notlar, profillerinizi süslemek, duygularınızı ifade etmek veya takipçilerinize ilham vermek için kullanabileceğiniz örneklerden oluşuyor. Bu özel kelimeleri paylaştığınızda beğenilerinizin ve takipçilerinizin artması da kaçınılmaz olacak. İnstagram not sözleri en iyi örnekleriyle sizlerle!

Instagram Not Kısmına Ne Yazılır?

Instagram’da notlar kısmına ruh halinize göre ya da isteğinize bağlı herhangi bir şey yazabilirsiniz. Uzun cümleler yazamıyorsunuz. Kullanıcılar uzun cümle yazmaya çalıştığında hata almaktadır. Maksimum 60 karakterlik kısa cümleler yazmanız gerekiyor. Örnek verecek olursak; Sıkkın, işte, sporda, onu düşünüyor ve benzeri gibi kısa notlar yazabilirsiniz.

Instagram Not Sözleri Komik

Yükleniyor… Yazıyor… Zorla güzellik olmuyorsa estetik yaparız. Şafak sekiz, biz hep tekiz. Konuşamam, yalnızca Instagram. Napim? Bana bak kusura değil. Bana öyle bakma, anlayacaklar! Velev ki konuştuk? Bizi çekemediler halat koptu. Haydan gelen cep faturasına gider. Çok tatlısın ama rejimdeyim. Çay demloading… Bugün IQ testi yaptırdım. Şükür bir şey çıkmadı.

Instagram Not Sözleri Kısa Örnekleri

Mesaja zam. Sadece susuyor. Üç günde bir üç öğün yemek. Boş ver. Sadece kahve. Düşleri kovala. Seçenek yarat. Komada. U-mutsuz. Siyah beyaz. Bıktım. Yoruldum. Sustum. Yazma. Not yok. Yorgun. Uyuyorum. Sen anlat. Bana bak. Kimsesiz.

Atarlı Instagram Not Sözleri Önerileri

Beyefendi gibi ol. Biraz adam ol. Yazık ulan sana verdiğim emeklere. Bencilsin. Umursamazsınız. Dostum yaşar, düşmanım ölür. Nasıl koyԁum ama seni insan yerine. Çizdim, üstünü. Korkaksın. Demir golem senden daha güzel. Aklını alırım. Kimseye ihtiyacım yok. Seni hiç alakadar etmez. Ben sen miyim lolipop? Onu oradan kaldır oğlum.

Instagram Not Sözleri İngilizce

I am tired: Yoruldum. Unhappy: Mutsuz. Hopeless: Çaresiz. Forlorn: Kimsesiz. Alone: Yalnız. Sad: Üzgün. Happy: Mutlu. In love: Aşık. Confused: Kafası karışık. In depression: Bunalımda.

Instagram Fransızca Not Sözleri

La paix commence avec un sourire. Huzur bir gülümseme ile baslar. Tu es partout ou je regarde. Baktığım her yerde sen varsın. Mon amour je t’aime. Aşkım seni çok seviyorum. Qui ne risque rien n’a rien. Risk almayan hiç bir şey alamaz. Jai froid sans toi. Sensiz üşüyorum. Toi tu es mon soleil dicen. Sen benim güneşimsin. La fortune sourit aux audacieux. Şans cesurlara güler. Tu es unique pour moi. Sen benim için teksin.

Almanca Instagram Not Örnekleri

Ich werde dich niemals vergessen. (Seni asla unutmayacağım.) Ich verstehe die Leute nicht. (İnsanları anlayamıyorum.) Ich kenne keinen außer dich. (Senden başkasını tanımıyorum.) Ohne dich sind die tage ser schwer. (Sensiz bir gün bile çok zor geçiyor.) Es ist nicht alles Gold was glänzt. (Paylaşılan sevinç iki katına çıkar.)

Bize göre Instagram’ın son dönemlerde en çok kullanılan ve sevilen özellikleri Notlar bölümü oldu. Bunun nedeni ise insanların birbiriyle etkileşim sağlayabilmesi iççin bu alana kısa bir söz yazması yeterli oluyor. Genelde atarlı ve laf sokucu sözlerle karşılaşsak da bazen eğlenceli not sözleriyle de karşılaşabiliyoruz. Peki şu an sizin Instagram notlar bölümünüzde hangi söz var?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

iQOO Neo 9 serisinin tasarımı ve Vivo S18’in tanıtımı ortaya çıktı...

Aralık ayı, teknoloji dünyasında heyecan verici bir dönemi işaret ediyor. iQOO ve Vivo, yeni serileri...

Devamı

Rezilyans nedir?

Rezilyans, bir kişinin stresle karşılaştığında, normale dönebilme yeteneği anlamına gelir. Bu yetenek...

Devamı

Armatör Nazım Kalkavan Kimdir?

Armatörlük ve Nazım Kalkavan Türkiye'de armatörlük denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Naz...

Devamı

Naci Görür Alevi Mi?

Naci Görür Nerede Oturuyor? Naci Görür, Türkiye'de yetişmiş en büyük deniz jeolojisi uzmanlarından b...

Devamı

Dünyada En Az Bulunan Kan Grubu Hangisidir? RH Null ve Diğer Kan Grupları...

Rh null sendromu nedir, Türkiye ve Dünya’da en az bulunan kan grubu hangisidir, sıralamaları nedir d...

Devamı

Kristalografi Nedir? Çalışma Alanları ve Geleceği

Kristalografi, tuzdan kar tanelerine ve değerli taşlara kadar doğanın her yerinde bulunabilen krista...

Devamı

Kara Delik Nedir? Her Kara Deliğin İçinde Evren Olabilir Mi?

Kara delik nedir? Kara delikler nasıl oluşur? Bir kara deliği çıplak gözle görebilir miyiz? Bilim dü...

Devamı

Siber Zorbalık: Nedir, Önleme Yöntemleri, Sebepleri ve Örnekleri

Siber zorbalık kısaca bir insanı tehdit etmek, taciz etmek, utandırmak veya hedef almak için teknolo...

Devamı

Loading…

meritking giriş madridbet giriş kingroyal kingroyal giriş meritking