Ürün karşılaştırmaya eklendi

Ürün kategorisi seçmediniz.

Bu e-posta daha önce kullanıldı

En Ucuz Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

E-ticaret işletmeleri için en önemli hususlardan biri, müşterilerine hızlı ve güvenli kargo hizmeti sunabilmektir. Ucuz kargo anlaşması yaparak, hem müşterilerinize uygun fiyatlı kargo seçeneği sunabilir, hem de işletmeniz için lojistik maliyetlerini düşürebilirsiniz. Peki, en ucuz kargo anlaşması nasıl yapılır? Öncelikle işletmenizin genişliğine göre kargo şirketleri ile görüşerek kapasite, gönderilere özel indirimler ve kargonuzun teslim süresi gibi konuları belirlemeniz gerekmektedir. Ardından, bu şirketlerin sunduğu fiyatları karşılaştırarak en uygun teklifi seçebilirsiniz. Ayrıca, diğer e-ticaret işletmeleriyle grup anlaşmaları yaparak da daha uygun fiyatlı kargo hizmeti sunabilirsiniz. Unutmayın ki, her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet en önemli unsurlardır.

Kargo Anlaşmaları ve E-Ticaret

2023 yılında pandemi nedeniyle e-ticaret sektörü oldukça büyüdü ve birçok şirket dijital pazarda yerini almak istiyor. Ancak en büyük sorunlardan biri kargo fiyatları ve kargo şirketleri ile yapılan anlaşmalardır. Bu nedenle, uygun fiyatlı ve hızlı bir kargo hizmetine sahip olmak müşterileriniz için oldukça önemlidir.

Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Yüksek kargo ücreti ödememek ve kar marjınızı artırmak için kargo şirketleriyle anlaşma yapmak önemlidir. Kargo anlaşmaları, internet siteleri, Instagram veya pazar yerleri gibi satış platformlarında oldukça önemli bir konudur.

Ağırlık ve hacim gibi kriterlere göre değişen kargo ücretlerinden kurtulmak için size en uygun kargo şirketini araştırıp, şubelerini ziyaret ederek kargo anlaşması yapabilirsiniz. Anlaşma genellikle 6 ay veya 1 yıl boyunca geçerlidir.

MNG Kargo İle Anlaşma Şartları

MNG kargo, gönderinin hacmine ve büyüklüğüne göre anlaşma şartlarını belirler. Taşıması yasak veya sakıncalı olan ürünler kargo şirketi tarafından taşınmaz ve anlaşma dahilinde yer almaz. Bu nedenle, kargonun internet sitesindeki listeye göz atmak önemlidir.

Hasar görmesi muhtemel olan ürünler için de farklı bir anlaşma metni hazırlanır. MNG Kargo, e-ticaret çözümleri sunan kargo şirketlerinden biridir ve anlaşma yapmak için tercih edilebilir.

PTT Kargo Anlaşması

PTT kargo, kurumsal olarak anlaşma yapmak isteyenlerin genel müdürlüğü ile görüşmesini ve aylık kargo hacimlerini belirtmelerini istiyor. Anlaşma onaylandıktan sonra ürünleri göndermek mümkündür.

Aras Kargo İle Anlaşma Yapmak

Aras kargo, anlaşma yapmak için gönderi ve taşıma şartlarını belirtmeniz ve yetkili müdür ile görüşmeniz gerekmektedir. Anlaşma adet ve büyüklüklerine göre düzenlenir ve 6 ay veya 1 yıl boyunca geçerlidir. Aras kargo, internet satışları için tahsilatlı ödeme imkanını da sunar.

Yurtiçi Kargo Anlaşması

Yurtiçi kargo, farklı e-ticaret siteleri için kampanyalar sunar. Kampanyalar, gönderi çeşitleri ve boyutlarına göre düzenlenir ve anlaşma yapmak için en yakın şubeye giderek yetkili kişi ile görüşmek gerekmektedir.

Sürat Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır

Sürat Kargo, e-ticaret kargo anlaşmalarında indirimli paket tarifesi uygular. Paketler üzerindeki indirim, belirli şartlar dahilinde oluşur. Sürat kargo, internetten al kapıda öde hizmeti sunar ve anlaşma yapmak için en yakın şubeyi ziyaret etmek gerekmektedir.

Pazaryerleri İle Kargo Anlaşması Yapmak

Ürünlerinizi pazaryerlerinden satabilir ve büyük şirketlerin yaptığı kargo anlaşmalarından faydalanabilirsiniz. Buradaki en önemli özellik, kargo fiyatının daha ucuz olması ve ücretsiz kargo seçeneğini sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Ülkemizde satış yapan pazar yerleri arasında Amazon Türkiye, Trendyol, HepsiBurada, N11 ve GittiGidiyor gibi seçenekler bulunmaktadır.

Yukarıdaki şirketlerin kargo şirketleri ile anlaşmaları şu şekildedir:

Kargo anlaşması tablosu

Yukarıdaki bilgilere göre, siz de kargo anlaşmanızı yaparak kar marjınızı arttırabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlginizi Çekebilir

Rezilyans nedir?

Rezilyans, bir kişinin stresle karşılaştığında, normale dönebilme yeteneği anlamına gelir. Bu yetenek...

Devamı

Armatör Nazım Kalkavan Kimdir?

Armatörlük ve Nazım KalkavanTürkiye'de armatörlük denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Naz...

Devamı

Naci Görür Alevi Mi?

Naci Görür Nerede Oturuyor?Naci Görür, Türkiye'de yetişmiş en büyük deniz jeolojisi uzmanlarından b...

Devamı

Dünyada En Az Bulunan Kan Grubu Hangisidir? RH Null ve Diğer Kan Grupları...

Rh null sendromu nedir, Türkiye ve Dünya’da en az bulunan kan grubu hangisidir, sıralamaları nedir d...

Devamı

Kristalografi Nedir? Çalışma Alanları ve Geleceği

Kristalografi, tuzdan kar tanelerine ve değerli taşlara kadar doğanın her yerinde bulunabilen krista...

Devamı

Kara Delik Nedir? Her Kara Deliğin İçinde Evren Olabilir Mi?

Kara delik nedir? Kara delikler nasıl oluşur? Bir kara deliği çıplak gözle görebilir miyiz? Bilim dü...

Devamı

Siber Zorbalık: Nedir, Önleme Yöntemleri, Sebepleri ve Örnekleri

Siber zorbalık kısaca bir insanı tehdit etmek, taciz etmek, utandırmak veya hedef almak için teknolo...

Devamı

OnlyFans Nedir? OnlyFans Ne Demek?

OnlyFans platformu, özellikle 2020 yılında karantina süreci başladığından beri büyük ilgi gören bir a...

Devamı

Loading…